HİZMETLERİMİZ

PR (Haber hikayelerinin yaratılması , var olan hikayelerin paylaşılması)


- Markaların haberlerinin günlük, haftalık , aylık yayınlarda ve ilgili web sitelerinde stratejik konumlandırılması.

- Yeni ürün lansmanlarının doğru mecralarda yayınlanmasının sağlanması.

- Heyecan verici haberlerin oluşturulması ve içeriğinin yönetilmesi.Dijital PRMobil pazarının büyümesi ve sosyal ağların hayatın bir parçası olmasından sonra artık önemli bir PR kanalı daha gelişmiştir. Yeni Dünya’da sosyal medyanın gücü artık tartışılmaz. Dijital PR bir çok firma tarafından yanlış anlaşılmakta ve yanlış yönetilmektedir. Artık bir marka için sadece sosyal platformlarda olmak yeterli değil, paylaşılan içeriklerinde özenle kurgulanması gereklidir.

Biz medya içeriklerini kurgularız doğru zamanda doğru platformda yayınlanmalarını sağlarız.Markalaştirma HizmetleriMarkalaştırmanın zorlu ve uzun süreçlerini deneyimleymiş kişiler olarak markalara ve marka olmak isteyeceklere söyleyecek çok sözümüz var.


Marka için doğru fikirleri bulmak, bu fikirlerin uygulanmasını sağlamak, uzmanlığa ve deneyime inanmak bizim mottomuzdur.Medya Satin Alma/ Reklam Bütçelerinin YönetimiÖzellikle orta ölçekli firmalar reklam yapmak konusunda isteklidir, ancak eksik deneyimler nedeniyle çoğu zaman bütçelerini doğru planlayıp yönetemezler. Çok bütçe çok reklam anlamına gelmez, doğru ve etkili reklam yapmak gerçek bir başarıdır. Biz müşterilerin doğru bütçeler ile doğru satın alma ve planlama yapmalarını sağlarız.Organizasyon ve Etkinlik Yönetimi